هیرو تجارت

شرکت بازرگانی هیروتجارت متولد ۱۳۹۳ خورشیدی است. فعالیت اصلی ما، فراهم کردن بستری برای تولیدکنندگان و مصرف کنندگان مواد اولیه شیمیایی در کارخانجات و واحدهای تولیدی است تا بتوانند با راحت ترین و ساده ترین راه ممکن، نیازهای خود را با قیمتی معقول و مناسب تهیه کنند. تمام تلاش خود را کرده ایم تا با تیمی از کارشناسان مجرب، محصولات باکیفیت و خدمات شایسته، هر روز قدمی هرچند کوچک برای رسیدن به چنین مقصودی، برداریم.


بیانیه ماموریت شرکت هیرو تجارت

شیمی علاقه ما و بازرگانی تخصص ما در هیرو تجارت است. وظیفه این شرکت، بازرگانی و تامین پایدار مواد شیمیایی جهت تولید کنندگان و تجار داخلی و خارجی می باشد تا بتوانند با آسودگی خیال، نیازهای خود را با کیفیتی مطلوب برآورده سازند.
ماموریت هیرو تجارت ارتقای روز افزون رضایت مشتریان است؛ به همین دلیل علم و فناوری از جایگاه ویژه ای برای ما برخوردار بوده تا قادر باشیم نیازهای فعلی و آینده این حوزه ها را مهیا نماییم و در عین حال در راستای حفظ منابع، بهبود کیفیت تغذیه و کمک به اقتصاد میهن عزیزمان سهیم باشیم.
هیرو تجارت خود را متعهد به خلق سرمایه های انسانی دارای شایستگی های رقابتی دانسته و تمام تلاش خود را بکار گرفته است تا از طریق ارج نهادن به فعالیت تیمی و توسعه مهارت های فردی برای کلیه ذینفعان ارزش خلق نماید.


ارزش های سازمانی شرکت هیرو تجارتتماس با ما


شبکه های اجتماعی